FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Kultura Podwórka

Warsaw Plastic - wystawa custom designer toys

Od:
Kultura Podwórka 
Data:
20 czerwca 2011, 10:18
Ocena:
Ocena 0.00

Plastikowe Serce i Niemasówka Fusion Store zapraszają na WARSAW PLASTIC!

Zapraszamy artystów, ilustratorów, grafików, rzeźbiarzy do zmierzenia się z platformą Designer Toys i sztandarowym ich przedstawicielem: MUNNY‘m.


Po wernisażu wszystkie prace będą wystawione na sprzedaż. 30% zysku ze sprzedaży Plastikowe Serce przeznaczy na dobry cel wybrany wspólnie z zaproszonymi artystami. Oprócz wystawy gotowych prac zaproszonych artystów poniewieranie designer toysów na żywo za pomocą markerów SHARPIE!

Muzyczną ozdobą wystawy będzie FORMA. Panowie zagrają akustyczny koncert! http://www.facebook.com/formaform

Artyści:

Ada Buchholc, Adam Banaszek, Agata Dudek (DUDU), BELL, CIAH CIAH, Grzegorz Teszbir, Igor Chołda (Aqualoopa), Kaja Wielowiejska, Karolina Górecka, Konrad Sybilski, Krzysztof Niemyski, Luiza Kwiatkowska, Matt Cloud, NITCA.pl, OGRYZ, Piotr Chuchla, Piotr Hołub (peha), Saiko, Szymon Szym, Urszula Bukowska, Weronika Kołodziej (nikafika).

W specjalnej kolaboracji Prosto Elegancko ubierze Munny'ego w specjalną edycje swojej kolekcji
http://www.prosto.pl/

Live painting Munnyego i płótna w wykonaniu Marcina Tybuśia
http://www.tyber-portfolio.blogspot.com/

Wydarzenie wspierają SHARPIE markery permanentne - kultowe już na świecie markery których zastosowanie daje nieograniczone możliwości, a jedyną granicą jest wyobraźnia!
http://www.facebook.com/pages/Sharpie-Markery-Permanentne/117528861626061

Patroni Medialni: www.artique.pl i www.nitca.pl

Otwarcie/Wernisaż:

Niemasówka Fusion Store, Ul Zgoda 5, Warszawa.
22 Czerwca (Środa), godzina 19:00.

 
Więcej o temacie designer toys:

Munny. to Jedna z pierwszych designer toys stworzona z myślą o DIY (Do it yourself, zrób to sam). Produkowany z miękkiego winylu. Czysta biała powierzchnia tego stworka aż prosi się o malowanie/kolorowanie i dowolną personalizację. Munny produkownay jest przez Kidrobot. Plastikowe serce jest autoryzowanym dystrybutorem Kidrobot.

Designer toys to termin używany by opisać zabawki i inne obiekty kolekcjonerskie produkowane w limitowanych edycjach (od kilku do nawet 2000 sztuk) , tworzone przez artystów i dezajnerów. Designer toyw produkowane są z róznych materiałow; twardy plastik typu ABS i winyl są wśrós najbardziej popularnych. Twórcy nie gardzą też drewnem, metalem i żywicami. Termin ten zawiera także w sobie pluszowe i tekstylne lalki oraz maskotki. Twórcy designer toys bardzo często wynoszą swoje doświadczenie z pracy przy grafice, dezajnie lub tzw. sztuki podziemia.

Urban vinyl typ designer toys zazwyczaj wykonany z winylu. Termin często używany zamiennie z “designer toy.” Nie wszystkie designer toye kwalifikują się do urban vinyl, ale każdy urban vinyl jest designer toyem dzięki metodzie produkcji. Podobnie jak designer toys urban vinyl to oryginalne dezajny, niskie nakłady produkcji, są adresowane do kolekcjonerów, głownie dorosłych.
 
Zobacz też:

Dostępne w kategoriach

music sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięKultura Podwórka - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności