FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - panadolf

TIMEX PREZENTUJE TIMEX COMMAND™ – OFICJALNY CZASOMIERZ RED BULL®CLIFF DIVING WORLD SERIES 2018

Od:
panadolf 
Data:
16 lipca 2018, 13:09
Ocena:
Ocena 5.00
TIMEX, amerykański producent zegarków, został tegorocznym Oficjalnym Partnerem Technicznym turnieju skoków z klifu RBCD. Z tej okazji marka z Connecticut zaprezentowała specjalną edycję wytrzymałego czasomierza z serii Command. Ponadto, w 9. edycji zawodów w barwach TIMEX wystąpi zeszłoroczny Mistrz Cliff Divingu Alessandro De Rose.

Już 14 lipca seria zawita w São Miguel, portugalskiej wyspie należącej do archipelagu Azorów. Skoki z klifu to dyscyplina sportowa z elementami akrobatyki, w której śmiałkowie nurkują z wysokości 27 metrów z prędkością 85 km/h! Jest to wysokość prawie trzykrotnie większa niż olimpijska.


São Miguel jest trzecim z przystanków rywalizacji. Warto przypomnieć, że w pierwszym z tegorocznych zmagań, odbywających się w Teksasie 2 czerwca, zwyciężył Polak Krzysztof Kolanus. Triumfatorem drugiego z etapów był Amerykanin Steven LoBue. Teraz rywalizacja nabierze jeszcze większego tempa, ponieważ na najwyższe miejsce na podium szykuje się zeszłoroczny zwycięzca Alessandro De Rose.


TIMEX wspólnie z nieustraszonym Włochem i zespołem Czerwonego Byka zaprojektował czasomierz TIMEX Command™ Red Bull Cliff Diving World Series Edition z myślą o śmiałkach. Wykonany w klasycznych barwach granatu, czerwieni i srebra, jest wstrząsoodporny i wodoszczelny do głębokości 100 m. Jego detale wykonano z anodyzowanego aluminium, zaś silikonowy pasek zdobi logo turnieju RBCD. Posiada również stoper, timer, podświetlenie INDIGLO®, a także alarm i alert hydracyjny.


De Rose jest również bohaterem czterech spotów prezentujących nowy zegarek oraz piękno cliffdivingu. Poszczególne klipy przedstawiają nurka w codziennych sytuacjach, podczas których niespodziewanie zostaje przeniesiony na krawędź skał. Wszystkie wideo można obejrzeć w serwisie YouTube:
Watch Out! The Challenge is Coming!
TIMEX x Red Bull Command
TIMEX Command x Red Bull II
TIMEX x Red Bull Command III


Na trasie zawodów pozostały jeszcze cztery przystanki:
• Sisikon (Szwajcaria), 5 sierpnia
• Kopenhaga (Dania), 25 sierpnia
• Mostar (Bośnia i Hercegowina), 8 września
• Poligano a Mare (Włochy), 23 września


W każdym z miast TIMEX przygotował specjalne aktywacje, angażujące fanów obecnych podczas wydarzenia. W strefie marki będzie można spróbować wirtualnych skoków z klifu, dzięki animacji w okularach VR. Co więcej, zgromadzeni będą mogli wykonać selfie, sprawiające wrażenie skoku ze skał. Z kolei dla 500 pierwszych gości TIMEX przygotował nagrody rzeczowe.

Dostępne w kategoriach

hi-tech music sport street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel siępanadolf - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności