FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - parcela

Dom

Od:
parcela 
Data:
12 czerwca 2018, 18:21
Ocena:
Ocena 5.00
Czysty i schludny dom

Czysty i schludny dom- jeden z sekretów tworzenia szczęśliwego domu. Te dwa elementy zawsze się łączą. Nie wystarczy mieć czyste, ale niezorganizowany domu i odwrotnie. Domowa sprzątanie i sprzątanie blogi mogą dać ci inspirację, niezbędne do sukcesu w walce z przeważającymi bałaganem.

Jeśli jedna z twoich specjalności obsługuje genialny dom, musisz sprawdzić blog o sprzątaniu! Istnieje wiele czytelników tam potrzebują waszych rad i wskazówek.

Strona czyszczenie i sprzątanie blogi ludzie idą na strony internetowe dla różnych rodzajów instrukcji. Jak usunąć plamy, jak zorganizować naczynia, jak usunąć pleśń i wiele innych.

Testuję i korzystać z wielu środków czyszczących i narzędzi na codzień, i odkryłem, że ich organizacja, żebym mógł łatwo uzyskać dostęp do tego, co jest nam potrzebne, i zobacz, co masz przydatne, i to sprawia, że sprzątanie jest trochę więcej zabawy.

Pierwszym krokiem w każdym przedsięwzięciu organizacyjnym jest ocena przestrzeni (istotne jest to przede wszystkim w przypadku sprzątania hal albo gabinetów medycznych), aby zobaczyć, czego potrzebujesz lub co warto zmienić. Spójrz na te punkty bólowe lub rzeczy, które nie działają dobrze, i dowiedzieć się, że najlepszym sposobem na to mierzyć i mierzyć.

Po tym, jak zorientowali się, że trzeba umieścić swoje produkty i systemy na miejsce i być gotowym na dostosowanie rzeczy, jak z nich korzystać. Ja przebudował swój szafa do sprzątania kilka razy, ale w końcu zatrzymał się na tym, co chcę, gdzie i w którym wszystko działa najlepiej. Czasami potrzeba trochę czasu, aby wykorzystać przestrzeń i wiedzieć, co działa, a co nie.

Ta wskazówka jest to, co robię w ciągu wielu lat, a to oznacza, że codziennie korzystasz z takich przedmiotów, jak płyn do naczyń, mydło do rąk i/lub przeciwny spray na tacy lub talerzu (lub nawet podstawy do tortu), aby były one schludne, zawierali i łatwo dostępne. Można łatwo ruszać się tacy, aby oczyścić w dół i utrzymuje smugi mydła z twoich liczników. Mało tego, że to fajnie wygląda, ale to dodaje nieco funkcji.

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięOstatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności