FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - ARRIBA WEAR

Arriba Spring 2013

Od:
ARRIBA WEAR 
Data:
29 kwietnia 2013, 10:51
Ocena:
Ocena 0.00

Arriba Spring 2013

W sezonie 2013 stawiamy na częstotliwość, suspekt i terminową nieobliczalność. Kolekcję wiosna-lato 2013 postanowiliśmy podzielić na kilka części. Niedawno ukazały się afrykańskie 5 panelówki, dziś uzupełniamy je o kilka T-shirtów. W skład najnowszej serii wchodzi 8 teesów, w tym dwie specjalne kolaboracje. Tematem przewodnim jest wariacja na temat skrzydła. Mamy tu nawiązujące do natury wzory Leaf i Wood autorstwa Luliluli. Ukłon w stronę dwóch kółek czyli dwie czarno-białe kombinacje wzoru Chain , której autorem jest Damian Denis. Kolejne dwa wzory to klasyczne skrzydło by Siud i japońska wariacja naszego zaprzyjaźnionego artysty Akumy101.
Dodatkiem są dwie kolaboracje.
Wzór Hippie to wariacja na temat lat siedemdziesiątych, z których wywodzą się deski Fish Skateboards. Wiatr we włosach, dziary na skórze, zmierzwiony wąs i deska pod nogami - absolutny must have dla celebrujących wolność.
Drugim projektem jest kolabo z Jamaj Events. Waleczny Lew znany w środowisku sportów ekstremalnych w wariacji autorstwa Akumy 101.

Podstawę już mamy, więc w kolejnych odsłonach wiosenno-letniej serii spodziewajcie się jej rozbudowy. Planujemy kilka niespodzianej, więc bądźcie czujni...

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięARRIBA WEAR - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności