FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Artykuły >  Koncerty 2019. Na co się wybrać?

Artykuły

Koncerty 2019. Na co się wybrać?

Od:
Redakcja 
Data:
22 maja 2019, 15:29
Ocena:
Ocena 5.00

Metal, jazz, liryczne piosenki czy sentymentalny powrót do rocka z początku tego wieku? A może, w ramach odpoczynku od koncertów, występ czołowego polskiego komika? Jedno jest pewne – niezależnie od nastroju i muzycznego gustu, w najbliższych miesiącach nie będziesz się nudził. Wybraliśmy pięć propozycji ciekawych wydarzeń artystycznych z różnych polskich miast.

  1. Koncerty Wrocław: Postmodern Jukebox
  2. Koncerty Warszawa: Jaromir Nohavica
  3. Koncerty Poznań: The Rasmus
  4. Koncerty Kraków: Rafał Pacześ
  5. Koncerty Gniezno: Raz Dwa Trzy

Koncerty Wrocław: Postmodern Jukebox

Jeśli jeszcze nie zdołaliście zapomnieć ich poprzedniego koncertu w Poznaniu, mamy dla was dobrą wiadomość – Postmodern Juxebox wracają do Polski z nowym materiałem – wystąpią między innymi we Wrocławiu. Spodziewajcie się wszystkiego, co najlepsze w muzyce lat 20 XX wieku przefiltrowanego przez współczesną wrażliwość i estetykę. A przede wszystkim – kolosalnej dawki pozytywnych emocji. Bilety na wydarzenia muzyczne w stolicy Dolnego Śląska zarezerwujecie na stronie https://ticketclub.pl/miasta/wroclaw/.

Koncerty Warszawa: Jaromir Nohavica

Jaromir Nohavica to z całą pewnością najpopularniejszy w naszym kraju czeski muzyk. W jego piosenkach liryzm przeplata się z humorem, a typowe dla piosenki autorskiej rozwiązania aranżacyjne z elementami folku czy rocka. Całość uzupełniają inteligentne teksty – także pisane po polsku. Bilety na jego koncerty (między innymi w stolicy) możecie kupić za pośrednictwem strony https://ticketclub.pl/miasta/warszawa/.

Koncerty Poznań: The Rasmus

Pamiętacie jeszcze The Rasmus i ich wielki hit In the shadows? Jeśli nie – to najwyższa pora nadrobić zaległości. Jeżeli tak – koniecznie odświeżcie twórczość Finów. Już w październiku w Poznaniu legendarna grupa da koncert, na którym zaprezentuje zarówno starszy, jak i nowy repertuar. Bilety kupicie pod adresem https://ticketclub.pl/miasta/poznan/.

Koncerty Kraków: Rafał Pacześ

Pacześ do absolutna czołówka polskich stand-uperów. Jego charakterystyczny, momentami skandalizujący humor potrafi zapełnić największe sale. Warto więc się pospieszyć i bilety na jego występ, który odbędzie się w pierwszy dzień tegorocznego lata, zarezerwować już teraz – zrobicie to na stronie https://ticketclub.pl/miasta/krakow/. Każdy dzień zwłoki zmniejsza wasze szanse na zobaczenie mistrza polskiej komedii w stolicy Małopolski.

Koncerty Gniezno: Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy to zespół-instytucja, prawdziwa legenda polskiej piosenki autorskiej i chyba jedyny wykonawca pochodzący z tej sceny, który osiągnął duży sukces komercyjny. W ostatnich latach o grupie Adama Nowaka jest dość cicho, co jednak nie oznacza, że ta nie koncertuje. Możecie się o tym przekonać między innymi w Gnieźnie, gdzie Raz Dwa Trzy zagra 14 września. Bilety czekają na https://ticketclub.pl/miasta/gniezno/.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności