FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Artykuły >  Wspierajmy Polski Freestyle!

Artykuły

Wspierajmy Polski Freestyle!

Od:
pawelec 
Data:
12 sierpnia 2010, 14:27
Ocena:
Ocena 5.00

Przed nami Baltic Games w Gdańsku. Zawody zorganizowane w Polsce z największym rozmachem przez ludzi, dla których freestyle to pasja, która zamieniła się w bardzo konkretną wizję. Ta wizja dziś urealniła się. Okupiona ciężką pracą wielu osób nie bez problemów stała się faktem. Każdy kto kiedykolwiek próbował organizować w naszym kraju zawody, doskonale wie o czym mowa. Tak wiele cennych inicjatyw, które mogłyby pomóc promocji sportów ekstremalnych i freestyle'u upadły w zalążku po wielu próbach zwrócenia się do władz, związków sportowych i sponsorów. Media ograniczone do popularnych dyscyplin, też nie posiadają odpowiedniego zaplecza znających to zagadnienie dziennikarzy. A tych mimo, że niby czasy się zmieniają także ciągle nie przybywa.

Z czego wynika taka sytuacja? Dlaczego nasi sąsiedzi z innych krajów "mogą"?

Trudności wynikają z braku współdziałania wszystkich elementów, ważnych przy organizacji. Jeśli media nie chcą pokazywać efektownych trików i zapierających dech ewolucji, żaden sponsor nie zechce uczestniczyć w dużym przedsięwzięciu. Przy braku finansów, nie da się zrobić dużej imprezy z atrakcyjnymi nagrodami, a te nie przyciągną tłumu najlepszych zawodników. Brak zawodników i wielkiego show nie zachęci publiczności do odwiedzenia areny dzisiejszych freestyle'owych gladiatorów, czy włączenia telewizora i kółko się zamyka.
Dlatego apelujemy do zawodników i zwolenników sportów ekstremalnych! Zbierzcie się na "Placu Zebrań Ludowych", jak najliczniejszą grupą, i weźcie wspólnie udział w Baltic Games. Udowodnijcie, całej Polsce, że jest nas wielu i chcecie więcej takich imprez!

My, konferansjerzy, fotografowie, operatorzy kamer, dziennikarze, DJ'e wraz ze wszystkimi organizatorami zrobimy co w naszej mocy, abyście nie żałowali! Liczymy na to, że Wasze wsparcie pomoże innym osobom organizującym zawody i pokazy w realizacji ich planów na najwyższym poziomie, a Wam dostarczy niezapomnianych wrażeń z efektów ich pracy.

Komentarze

Liczba komentarzy: 7 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • Yerenaya
  od:
  Yerenaya
  data
  9 czerwca 2012, 12:49
  Zgadzam się w 100% z autorem artykułu! Uważam że jest ZA MAŁO informacji w mediach o jakichkolwiek imprezach freestylowych. Własnie dlatego, i przede wszystkim dlatego postanowiłam rozpocząć na własną rękę rozpowszechnianie informacji na ten temat. Zaczęłam robić magazyn Expionage, gdzie mają być informacje na ten temat skierowane do zwykłych ludzi, nie do pasjonatów związanych z daną dyscypliną (oni i tak znajda info na dany temat). Pismo jest na razie w fazie początkowej, ale ukazał się już pierwszy numer na stronie http://www.expionage.pl/
  Zapraszam również na fanpage'a na facebooku https://www.facebook.com/Expionage
 • burek
  od:
  burek
  data
  12 sierpnia 2010, 23:04
  obecny
 • Ev!
  od:
  Ev!
  data
  12 sierpnia 2010, 20:33
  Apel po to aby było coraz więcej zajawkowych imprez w całej PL;) a ta to dobry przykład czegoś konkretnego co warto wspierać!
 • kiryk
  od:
  kiryk
  data
  12 sierpnia 2010, 16:37
  dobry apel, jestem tam! :)
 • błąd007
  od:
  błąd007
  data
  12 sierpnia 2010, 16:24
  szkoda, że takie imprezy nie odbywają się gdzieś bardziej "w środku" Polski. Z południa nie zbyt chcę mi lecieć do Gdańska na dwa dni. Będzie padało to se pojadę na darmo.
  Gdyby impreza odbywała się w Warszawie zwiększyły by się szanse na media.

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności