FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Artykuły >  Circle Prinz Poland 2011

Artykuły

Circle Prinz Poland 2011

Od:
Redakcja 
Data:
13 października 2011, 12:05
Ocena:
Ocena 5.00
W miniony weekend 8 października 2011 r. ponad pół tysiąca pasjonatów tańca i muzyki hip hop świętowało 5. edycję międzynarodowej imprezy breakdance. Tegoroczna edycja Circle Prinz Poland okazała się najbardziej efektowną, ale zarazem ostatnią.

Zawody, zdaniem uczestników, stały na bardzo wysokim poziomie - a potwierdziły to już pierwsze walki, kiedy to przegrane pojedynki zanotowali faworyci turnieju.

Circle Prinz 2011 Foto: Circle Prinz 2011
Zanim jednak poznaliśmy zwycięzców pierwszych walk turnieju głównego ogłoszono zwycięzcę z dnia poprzedniego (Before party), a został nim Alex Kwoka, który w nagrodę od firmy Boschmann otrzymał bilet lotniczy do Nowego Jorku!

Udział w zawodach wzięło ponad 100 dwuosobowych drużyn z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy, Włoch i Francji. Nie zabrakło również tańczących dziewczyn, których liczba zgłoszeń w kategorii „Circle Queenz” przekroczyła liczbę 30.

W ramach rundy eliminacyjnej uczestnicy wzięli udział w kilkugodzinnej sesji w tzw. kołach, gdzie mieli za zadanie pokazać swój styl, oryginalność, płynność i charakter w taki sposób, aby sędziowie nie mieli wątpliwości typując właśnie ich drużynę do rundy finałowej. W finałach na najlepsze 8 drużyn z eliminacji czekało 8 najlepszych ekip, które tradycyjnie wybierane są na podstawie osiągnięć na scenie krajowej i międzynarodowej.

Miejsce imprezy przypominało jedną wielką galerię, którą można było oglądać wzdłuż i wszerz. W dodatku z aż trzech poziomów wysokości, co na pewno pozwoliło bardzo skutecznie przyglądać się niesamowitym umiejętnościom najlepszych tancerzy w Polsce.

Pomiędzy walkami odbywały się pokazy specjalne, konkursy dla publiczności i quizy, a ich zwycięzcy otrzymywali nagrody ufundowane przez oficjalnego sponsora wydarzenia markę Reebok, która podczas imprezy zaprezentowała buty i ubrania ze swojej najnowszej life style’owej kolekcji Reebok Classic Lite.

Nie zawiedli zaproszeni goście specjalni, którzy swoim poziomem - zarówno muzycznym, jak i  tanecznym – spowodowali tak pozytywny odbiór imprezy. Dj Przeplach i Futo (Stylowa Spółka Społem), Dj Timber (Bad Taste) El Cookizo (Azizi Hustlazz), Kleju (Funky Masons), czy Łukasz „Zajcew” Zarębski (prezenter TVN Turbo) pokazali, że potrafią zbudować pozytywną atmosferę, a jednocześnie trafnie komentować najbardziej zacięte walki.

Agencja Sick Step wykazała się pomysłowością podejmując się organizacji turnieju tanecznego w miejscu, gdzie wcześniej istniał basen. Teraz młodzież korzysta z tego, że nie musi wchodzić na głęboką wodę, aby nauczyć się tańczyć. Wystarczy, że dowiedzą się kiedy odbędzie się kolejna tego typu impreza, a nauki i wrażeń wystarczy im na cały rok!

Agencja Sick Step, polski promotor wydarzenia, organizuje oficjalny wyjazd autokarowy na światowe finały do Szwajcarii, które odbędą się 6 listopada 2011 r. w Lozannie. Zapraszamy wszystkich do wsparcia polskich reprezentantów, grupę Funky Masons, aby to właśnie oni wygrali ostatnią edycję Circle Kingz!

Informacje o imprezie, zdjęcia, filmy oraz wyniki konkursów można znaleźć na stronie www.circleprinz.pl.

Dostępne w kategoriach

music sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności