FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: FREESTYLE.pl >  Music >  Artykuły >  Nowa reklama Heinekena "The Date"

Artykuły

Nowa reklama Heinekena "The Date"

Od:
Redakcja 
Data:
24 sierpnia 2011, 15:03
Ocena:
Ocena 5.00
Kolejna odlotowa randka w stylu Heineken. Heineken właśnie opublikował drugi film z serii legendarnych kampanii. To kontynuują pomysłu, który pamiętacie z końca zeszłego roku. Heineken tym razem opowiada kolejną historię bajkowej randki, którą każdy facet chciałby zorganizować dla swojej wyjątkowej dziewczyny.

Widzimy jak para przez sekretne wejście wchodzi do tajemniczej restauracji, pełnej barwnych postaci i magii. Bohater wprowadza swoją dziewczynę od kuchni, z której oboje trafiają na salę pełną bawiących się postaci. Aby zaimponować swojej partnerce staje się nawet treserem węgorzy pływających w wielkim akwarium. Na finał para pieczętuje swój romans stukając się butelkami Heinekena. Muzyka i dekoracje, które są tłem reklamy utrzymane są w bollywoodzkim stylu lat 60.

Kampania nie kończy się na tej reklamie! Jeśli chcecie zajrzeć do wewnątrz świata Heinekena obejrzyjcie Making Of, z produkcji tej reklamy. To także wspaniała zabawa, spojrzeć jak wygląda realizacja takiego clipu.

Heineken planuje więcej aktywności w tym roku, włączając w to interaktywną fazę kampanii, która zostanie rozpoczęta kilkoma spotami w podobnym co poprzednie klimacie.

Bądźcie czujni na updaty na Facebook.com/Heineken

Tekst sponsorowany przez firmę Heineken

Dostępne w kategoriach

music sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności